BIP
8. Baza Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie z 8. Bazą Lotnictwa Transportowego.
30.05.2018
W Sali Tradycji 8. Bazy Lotnictwa Transportowego odbyło się pożegnanie żołnierza odchodzącego do innej jednostki wojskowej

W obecności sztandaru Jednostki zebrali się przełożeni, podwładni i koledzy żegnającego się z 8. BLTr kpt. Grzegorza Stęplewskiego.

Zastępca Dowódcy 8. BLTr płk Grzegorz Kot podziękował odchodzącemu za służbę na rzecz Sił Powietrznych a w szczególności 8.  Bazy Lotnictwa Transportowego, pogratulował awansu oraz życzył dalszych sukcesów w służbie jak i życiu osobistym.

Po oficjalnym pożegnaniu kapitan Stęplewski dokonał wpisu w Księdze Pamiątkowej jednostki a później składano życzenia i zrobiono zdjęcia.

 

 

Kapitan Grzegorz Stęplewski służbę wojskową rozpoczął w 1997 roku jako podchorąży Wojskowej Akademii Technicznej. Po ukończeniu WAT-u roku pierwsze stanowisko służbowe objął w 8 Bazie Lotniczej. Następnie pełnił służbę w 13 eskadrze lotnictwa transportowego a od 2010 roku w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego.
 
W okresie służby wojskowej został odznaczony Brązowym medalem Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny oraz Brązowym medalem Za Zasługi dla Obronności Kraju.

kpt. M.Nojek


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych