BIP
8. Baza Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Zabawa karnawałowa dla dzieci w Klubie 8. BLTr
06.02.2018
W dniu 03.02.2018 roku Klub Wojskowy i Związki Zawodowe 8. BLTr Kraków-Balice zorganizowali zabawę karnawałową dla dzieci kadry i pracowników RON z Jednostek Wojskowych stacjonujących w m. Balice.

Na początek zabawy karnawałowej, w sali widowiskowej Klubu, dzieci obejrzały teatrzyk pt. „Przygody Milusia i Miłasi - w zdrowym skrzacie - zdrowy duch”. Dziecięca publiczność bardzo chętnie włączała się do akcji bajki, która w ciekawy sposób opowiadała o zdrowiu.


Po obejrzeniu teatrzyku wszyscy udali się do sali kawiarnianej, gdzie rozpoczął się bal karnawałowy prowadzony przez aktorów krakowskiego Teatru KAMELEON.
Wodzirej wspaniale prowadził zabawę i zorganizował wiele ciekawych konkursów.

Najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Niespodzianką było zwycięstwo dziewczynek nad chłopcami.
Zapowiedziany  wybór króla i królowej karnawału wodzirej zamienił w końcu na wybór dwóch królewskich Rodzin, doceniając w ten sposób wspaniałą zabawę Rodziców ze swoimi dziećmi. Za zwycięstwo w konkursach dzieci otrzymywały fajne nagrody.

Na koniec  zabawy wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami, przygotowane przez organizatorów (w imieniu rodziców dzieci), a kierownik Klubu 8. BLTr ogłosił konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona postać z bajki". Prace plastyczne wykonane przez dzieci organizatorzy przyjmować będą do 2 marca 2018 r. w Klubie 8. BLTr.

M.Kiełpiński


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych